حریم من
welcome to my weblog
۱۳۸٦/۳/٢٢
 

دارم با دو تا چشم پر از اشک تایپ میکنم ، بعد از مدتها کتاب " چهل نامه ی کوتاه به همسرم " نوشته نادر ابراهیمی رو پیدا کردم و خوندم . از ابتدای چهلمین نام چشمام بی اراده شروع به اشک ریختن کرد به وسطهاش که رسیدم چهار – پنج تا دستمال کنارم بود و به پهنای صورت بی صدا اشکام میریخت روی ساق پاهای چهار زانو  شدم. نمیدونم اونایی که خوندن قبلا این کتاب رو این حس بهشون دست داد یا من زیادی احساساتی و غیر نرمال هستم ؟ !! همش در تمام کتاب به این فکر بودم که بدونم نویسنده در حال حاضر زنده هست یا نه ؟  خدا کنه که زنده باشه حالا تا آخر شب از یکی از دوستام میپرسم .

.

.

.

پرسیدم البته کمی دیرتر از تا آخر شبی  که گفته بودم ، خیالم راحت شد که ایشون زنده هستن و این خودش خیلی خوشحال کننده هست امیدوارم روزی بتونم ببینم این مرد رویایی رو ( توی این دوره زمونه چنین مردی با چنین احساسات نابی حقیقتا یه مرد رویایی به حساب میاد از نظر من ) و از اونجایی که دیشب فیلم راز رو در سینما ماورا دیدم پس طلب میکنم دیدن آقای نویسنده محبوبم را و کائنات هم به من پاسخ میدن فقط کافیه خودم رو در اون شرایط تصور کنم و خوشحال باشم و شکر گذار

امیدوارم همتون این فیلم رو دیده باشید و اگه ندیدین حتما تهیه کنید مطمئنا تاثیر شگرفی توی زندگیمون خواهد گذاشت اگه بتونیم به حرفهاش عمل کنیم . چند تا از حرفهاشو اینجا مینویسم :

 

  1. این راز چیزی نیست جز قانون جاذبه .

  2. هر آنچه را که فکر کنید ، جذب خواهید کرد

  3. چیزی که به ان فکر میکنید ، چیزی را که احساس میکنید با چیزی که پدیدار میشود یکسان خواهد بود.

  4. ابتدا آنچه را میخواهید طلب کنید سپس کائنات به شما پاسخ خواهند داد به شرط انکه خود را در مرحله دریافت متصور شوید یا به عبارتی : همجهت با آن چیزی که میخواهید قرار بگیرید یعنی احساس شور و شوق از بدست آوردن خواسته خود داشته باشید و قدر دانی کنید .

  5. نخستین قدم را با ایمان بر دارید .

  6. وقتی افکار الهام شده ای دارید به آن اعتماد کرده و  عمل کنید .

  7. انسان چیزی خواهد شد که به ان می اندیشد

  8. با هر آنچه مقابله میکنید ، ایستادگی میکند .

  9. بیشتر از انچه که بخواهید در کائنات خوبی و عشق و .... وجود دارد  اگر باورش کنید احساسش کنید  نمایان خواهد شد .

  10. اگر به دنبال خوشی خود بروید آنوقت در کائنات هیچ دیواری وجود نخواهد داشت .

پ.ن : تا اونجا که میتونستم این چندتا مورد را دست و پا شکسته توی گوشیم یادداشت کرده بودم . کاش میتونستم ضبط کنم ام پی تری پلیرم پر بود گوشیم هم حافظه اش پر بود

 

 لینک نوشته| نوشته شده در ساعت ۱٢:٠٠ ‎ب.ظ توسط : روشنک