حریم من
welcome to my weblog
۱۳۸٦/٥/٢۸
:-|

این روزا همه سکوتم ، همه سکون ، اگه به روز نمیکنم به این دلیله ، چون چیزی برای گفتن ندارم فقط در روز چند تا وبلاگ می خونم و با شادیشون شاد میشم ، با غمشون غمگین ، با سر خوشیو عاشقیشون سرمست . همین

از این همه بیکاری و بیهودگی داره حالم بد میشه ، یه حس بدی بهم دست میده که وصف ناپذیره. چاره ای ندارم باید این روزا رو بگذرونم فقط خدا کنه آخرش ختم به خیر بشه آخه شمارش معکوس شروع شده ، روزای اول شهریور نتایج آزاد میاد اگه قبول بشم که یه نفس راحت میکشم و میتونم کنار کار درس بخونم و به معلومات نداشته ی دوره کارشناسیم اضافه کنم و تلافیه این همه بیهودگی و بیکاریو کرده باشم و اگه  ...

 

در هر صورت از مهر ماه اگه خدا بخواد میرم سر کار . راضیم به رضای خدا ، این روزا تنها چیزی که ازش میخوام اینه که بتونم خانوادمو خوشحال کنم با یه خبر خوش . اونایی که منتظر این جور نتایج بودن میتونن خوب درک کنن که چه روزای سختی رو دارم میگذرونم .

نمیدونم شاید برای دعا کردن دیر باشه وگرنه ازتون میخواستم برام دعا یا آرزوی یه تحول خوب کنید تا از این زندگی یکنواخت در بیام.

 

هستم ، همینجام ، میخونمتون    

 

توجه !!!

در روز بیست و هفتم آگوست ( دوم شهریور ) امسال مریخ یکی از درخشانترین اجرام قابل رویت در آسمان خواهد بود . رویدادی بسیار نادر که آن را حلول دو ما در یک آسمان من نامند. تقارن رویت ماه و مریخ به این دلیل است که در این تاریخ اجرام یاد شده در نزدیکترین فاصله به یکدیگر قرار خواهند داشت .

به گفته ستاره شناسان به دلیل جاذبه سیاره مشتری که بر مریخ تاثیر گذاشته و آن را از مسیر خود خارج می کند ، دانشمندان می توانند مطمئن باشند که زمین و مریخ طی 5000 سال گذشته هرگز اینقدر به یکدیگر نزدیک نبوده اند .

این فاصله در 2 شهریور معادل 34 میلیون و 649 هزار و 589 مایل خواهد بود. برای مشاهده و رصد این پدیده زیبا ، دوم شهریور ساعت 30 دقیقه نیمه شب نگاهی به آسمان بیندازید .

شاید برایتان جالب باشد بدانید دفعه بعدی که این رویداد جالب را میتوانید ببینید سال 2287 میلادی خواهد بود ، پس تا زنده هستید این فرصت را از دست ندهید .

 

پ.ن: این مطلب رو توی یه تیکه کوچک از روزنامه بابام آورد خونه و چسبوندیم توی آسانسور که همه مطلع بشن ، فکر کردم به شما هم بگم برایم من که جالبه .لینک نوشته| نوشته شده در ساعت ۱۱:۳٠ ‎ب.ظ توسط : روشنک