حریم من
welcome to my weblog
۱۳۸۳/۱٢/٥
رابطه شخصيت با دندان ها

 

قبل از خوندن متن زیر لطفا یه زحمتی بکشید و دندون هاتونو توی آینه نگاه کنید ببینید جزو کدوم دسته زیر محسوب میشه, امیدوارم مربوط به هر دسته ای که بودید چیزایی که ذکر شده در مورد شما هم صدق کنه ؛ خود من که مربوط به دسته دوم میشم , البته یکی دو موردش در مورد من صادق نیست.

 

دندانهای مرتب , منظم و ریز :

تداعی کننده یک چهره مهربان , ساده , قانع و باگذشت است .عواطف و احساسات قوی و مهربانی در لبخند آنها کاملا نمایان است.چهره ای آرام و دلسوز دارند. به آینده امیدوارند و از اعتماد به نفس بالایی برخوردار هستند.

 

 

وقتی دندانهای پیشین بزرگ تر هستند:

نشان دهنده فردی ماجراجو , شلوغ ( این دو تا جزو شخخصیت من محسوب نمیشه),پر احساس,در عین حال دقیق, منظم , مقتدر , جسور و کنجکاو ( این مورد آخر هم در من صدق نمیکنه) که قبل از انجام هر کاری بارها و بارها جوانب کار را می سنجد به گونه ای که گاهی اوقات خود نیز خسته می شود .از روابط اجتماعی قوی و مناسبی برخوردار است.

 

دندانهای نا مرتب:

بیان کننده شخصیتی خجالتی و کمرو اما مصمم و قاطع که به مسایل پیرامون خود نگاهی عمیق دارد.ترجیح می دهد افکار جدیدی در خانواده پایه گذاری کند.زیاد اهل  مسافرت نیست.به دوستی های ماندگار نیز پایبندی  ندارد, ولی پشتکار زیادی دارد. شدیدا  خواهان تنوع و جاه طلب است.

 

دندانهای مرتب اما با فاصله:

فرد قابل اعتماد و پشتیبانی قوی برای اعضای خانواده, دقیق, نکته سنج و دارای قدرت تحمل بالا است.بیشتر مواقع برای حل مشکلات ترجیح میدهد به تنهایی مسایل خود را حل کند.خیلی اهل ریسک نیست. ترجیح می دهد آهسته و پیوسته حرکت کند.با این حال پشتکار و مداومت است که همواره او را به جلو می برد.احساس مسوولیت قوی و عجیب نسبت به خانواده و دوستان و آشنایان و همکاران و حتی همسایه ها , از او موجودی صبور و مهربان میسازد . به خوبی میتواند سخنرانی کند , بحث و استدلال کند و دیگران را متقاعد نماید.خیلی دوستدار هنر و زیبایی است و خود نیز غالبا فردی هنرمند است. در مجموع فردی قوی , با اعتماد به نفس,با اراده,مثبت و سازنده است.( فکر میکنم کسی که اینو نوشته دندونهاش جزو این دسته بوده و کلی پارتی بازی کرده و از خودش تعریف کرده,  نه؟ )

 

حالا هر کی خواست باهاتون دوست بشه اول ازش بخواهید که دندوناشو نشونتون بده

 لینک نوشته| نوشته شده در ساعت ۱٠:٢۸ ‎ب.ظ توسط : روشنک