حریم من
welcome to my weblog
۱۳۸۳/۱٢/٢٠
 

تا حالا دیدین توی خونه خود آدم هم سرقت اتفاق بیفته؟ اگه ندیدین حالا ببنید! چون همین یک ساعت پیش توی پارکینگ خونمون شیشه عقب ماشینمون رو شکستن و ضبطمونو از جا در آوردن , نه اینکه فقط پنلشو در اورده باشن ! ما توی خونمون هم امنیت نداریم , چه برسه به بیرون! البته یکی از همسایه هامون می گفت: وقتی دخترش میاد خونشون ماشینشو بیرون پارک میکنه آخه بیرون امنیتش بیشتر از این تو هست,از دست یکی از همسایه های مردم آزارمون.

 

زنگ زدیم به 110 بهد از نیم ساعت اومده و به بابام میگه : به کسی مظنون نیستید؟ بابام گفت چی بگم والا؟!! اگه می تونست میگفت مطمئنم کار این همسایه ی محترممون هست.همه همسایه ها اومده بودن تو پارکینگ جز اونی که باید میومد , مثل موش رفته بود توی خونشو خودشو زده بود به نفهمی , اونم با اون زن فضولش , که امکان نداره توی ساختمون اتفاقی بیفته و اون نفهمه , از زندگی خصوصی همه خبر داره په برسه به.....

 

خیلی دلم برای بابام سوخت , بنده خدا از وقتی این ماشینو گرفته همش از این اتفاقها براش افتاده , یادمه 3-4 سال پیش  یک هفته از خرید این ماشینمون نگذشته بود که همین همسایه گرامی دقیقا بعد از شبی که یه دعوای حسابی با هم کرده بودیم یه خط دراز از در عقب ماشین تا در جلو کشیده بود.

 

ولی خیلی پلیس خوبی بود گفت چون ضبط  سی دی دارو بعد از خرید ماشین خودتون نسب کردید تحت پوشش بیمه نیست من می نویسم که ضبط فابریکشو بردن شما جای خالی ضبط رو ببرید و یه پنل با جاشو بگیرید. البته یه لطف دیگه هم کرد که ........... زیاد مهم نیست! خدا رو شکر که سی دی هامونو نبردن!!( چشمک)

 

جالب اینه که مدارک ماشینو نبرده بود و فقط از داشبرد در آورده بود. ولی هر کی بود خیلی خنگ بود آخه وقتی می خواد ضبطو بدزده چرا بجای اینکه شیشه جلو رو بشکنه شیشه عقب( پشت شاگرد) رو شکسته؟؟؟؟ به نظر شما عجیب نیست؟؟!!!

 

به قول بابام ضرر مالیش مهم نیست این دوندگیش برای بیمه و رفتن کلانتری و این مسخره بازیهاش سختتره و این اعصاب خوردکنیش بدتره.و اینا همه یعنی 2-3 روز از کارو زندگی افتادن!

 

طفلکی الان رفته شیشه ماشینو بندازه.خدا ازشون نگذره که به همین راحتی آرامش زندگی آدمو بهم می زنن.

یه متن جدید تایپ کرده بودم که امشب اینجا بذارم ولی ترجیح دادم این خبر و بهتون بدم.

 

فعلا بدرود!لینک نوشته| نوشته شده در ساعت ٩:۱٥ ‎ب.ظ توسط : روشنک