...

فکر کنم دو هفته ای میشه که نیومدم توی این دنیای مجازی و برای خودم هم از عجایبه این دوری،یعنی اصلا سمت کامپیوترم نیومدم .

اولش که با اون خبر بدی که اصلا تصورشم نمیکردم رفتم توی لاک خودمو ...  با اینکه مامان اینا گفتن فدای سرت اما ناراحتیشونو میشد دید، اما چه میشه کرد؟امیدوارم یه روزی حکمتشو نشونم بده .

بعدشم که خونه تکونی داشتیم و مونیتورم زیر خروار ها کتاب و خرت و پرت غرق شده بود یه کمی سر و سامان دادم تا فردا کتابخونه رو برام بیارن و کتابامو بچینم توش( از دست کتابخونه فلزی راحت میشم دیگه )

سه روز پیش هم رفته بودیم آمل که از کارخونه ای که قراره توش مشغول به کار بشم دیدن کنم. این مدت که نبودم و دست و دلم به اومدن توی نت نمی رفت همش دلتنگ بودم ، دلتنگ کسایی که هر روز وبلاگشونو می خوندم ، بحث فقط خوندن وبلاگ نیستااا بحث بی خبری از حال و روز و روزمرگیهاشونه ، نمیدونم الان چه جوری می تونم دوباره خودمو بهشون نزدیک کنم 23.gif نمیدونم ...  14 تا پست عقبم از دوستایی که هر روز آپ دیت میکنن ، فقط می خوام بدونن هر روز دلم پیش دلشون بود و به یادشون بودم ، هر روز ؛ و دلم یه دنیا براشون تنگ شده اغراق نیست وقتی میگم یه دنیا حقیقته ، باور میکنید ؟ 

 از 6 مهر قراره توی آزمایشگاه کارخونه پنیر گِلا آمل کار کنم  معلوم نیست یه سال ، دو سال ، ... یا همیشه.سعی میکنم اگه بشه هر هفته یا یک هفته در میون بیام تهران وگرنه می میرم از دلتنگی . کامپیوتر هم ندارم چون میخوام همزمان و آروم درس هم بخونم در کنار کار ، هر 2-3 روز یه بار خودمو میرسونم به یه کافی نت و میخونمتون و حالتونو میپرسم وگر نه ...

خدا خودش کمک کنه تا بتونم از پس کار و درس بر بیام تمام تلاشمو میکنم برام دعا کنید

خیلی دوستتون دارم خیلی  49.gif08.gif 

 

/ 35 نظر / 20 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رضا

برات آرزوی موفقیت می کنم

behnaz

منم مثل ِ رضا موفق باشی همیشههههههههه دُخمله

مليحه

سلام عزيزم معذرت می خوام قسمت نشد بيام اونجا يک جورايی حال خودمم گرفته شد آخه مشهد هم نتونستم بمونم ! اميدوارم واقعا موفق باشی تويه کارت و می دونم که موفق ميشی چون هم هدف داری و هم محکمی .. از فرصت هات هم بهترین استفاده رو بکن .. چون دیگه بر نیم گردن .. حتما بهترش میاد اما اون قبلی ها هم جایه خودشون رو دارن .. کلی حرف باهات داشتم اما هم گوشیم قطه هم يکسری اتفاق ديگه که از همه چی دور شدم در اولين فرصت حتما باهات تماس می گيرم .. خيلی مراقب خودت باش و موفق باشی

North Star

عينهو من هميشه موفق باشی روشنک جان بهترين آرزوها رو برات دارم عزيزم

Farshooshtar

دعا كه ميكنيم.. چشم

راز سرگذشت من

آدم وقتی وظیفه اش را انجام داد باید برود. رفتن بخشی از همان وظیفه است، رفتن گواه انجام وظیفه است..." کریستین بوبن

رضا

رفتی؟ دنبال موفقیت رفتی؟ دلم تنگ می شه برات...موفق باشی...

عليرضا

ايشالا هميشه و همه جا موفق باشی

گمن