:-|

این روزا همه سکوتم ، همه سکون ، اگه به روز نمیکنم به این دلیله ، چون چیزی برای گفتن ندارم فقط در روز چند تا وبلاگ می خونم و با شادیشون شاد میشم ، با غمشون غمگین ، با سر خوشیو عاشقیشون سرمست . همین

از این همه بیکاری و بیهودگی داره حالم بد میشه ، یه حس بدی بهم دست میده که وصف ناپذیره. چاره ای ندارم باید این روزا رو بگذرونم فقط خدا کنه آخرش ختم به خیر بشه آخه شمارش معکوس شروع شده ، روزای اول شهریور نتایج آزاد میاد اگه قبول بشم که یه نفس راحت میکشم و میتونم کنار کار درس بخونم و به معلومات نداشته ی دوره کارشناسیم اضافه کنم و تلافیه این همه بیهودگی و بیکاریو کرده باشم و اگه  ...

 

در هر صورت از مهر ماه اگه خدا بخواد میرم سر کار . راضیم به رضای خدا ، این روزا تنها چیزی که ازش میخوام اینه که بتونم خانوادمو خوشحال کنم با یه خبر خوش . اونایی که منتظر این جور نتایج بودن میتونن خوب درک کنن که چه روزای سختی رو دارم میگذرونم .

نمیدونم شاید برای دعا کردن دیر باشه وگرنه ازتون میخواستم برام دعا یا آرزوی یه تحول خوب کنید تا از این زندگی یکنواخت در بیام.

 

هستم ، همینجام ، میخونمتون    49.gif

 

توجه !!!

در روز بیست و هفتم آگوست ( دوم شهریور ) امسال مریخ یکی از درخشانترین اجرام قابل رویت در آسمان خواهد بود . رویدادی بسیار نادر که آن را حلول دو ما در یک آسمان من نامند. تقارن رویت ماه و مریخ به این دلیل است که در این تاریخ اجرام یاد شده در نزدیکترین فاصله به یکدیگر قرار خواهند داشت .

به گفته ستاره شناسان به دلیل جاذبه سیاره مشتری که بر مریخ تاثیر گذاشته و آن را از مسیر خود خارج می کند ، دانشمندان می توانند مطمئن باشند که زمین و مریخ طی 5000 سال گذشته هرگز اینقدر به یکدیگر نزدیک نبوده اند .

این فاصله در 2 شهریور معادل 34 میلیون و 649 هزار و 589 مایل خواهد بود. برای مشاهده و رصد این پدیده زیبا ، دوم شهریور ساعت 30 دقیقه نیمه شب نگاهی به آسمان بیندازید .

شاید برایتان جالب باشد بدانید دفعه بعدی که این رویداد جالب را میتوانید ببینید سال 2287 میلادی خواهد بود ، پس تا زنده هستید این فرصت را از دست ندهید .

 

پ.ن: این مطلب رو توی یه تیکه کوچک از روزنامه بابام آورد خونه و چسبوندیم توی آسانسور که همه مطلع بشن ، فکر کردم به شما هم بگم برایم من که جالبه .

/ 79 نظر / 23 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پسربارونی

يادش به خير اون روزا !!!

رضا

کجایییییییییی؟؟؟؟خوبی؟؟؟

هم آوا

طمع پاراگراف اولت رو چشيدم کاملاْ می تونم بفهمم چی می گی.اين حس مشترک زمانی بيشتر شد که رسيدم به << این روزا تنها چیزی که ازش میخوام اینه که بتونم خانوادمو خوشحال کنم با یه خبر خوش>>اميدوارم به خواستت برسی

امير

هر کجا که هستی دلت خوش باشد و سرت سلامت

نرگس

خوبی که؟؟ داره کم کم يه ماه ميشه...اينجا گردو خاک گرفته ها...کوشی ؟؟؟؟

گلناز

بابا کجايی؟ انقدر سکوت هم خوب نيست ها

behnaz

نبینم این دُخمله غمین باشه !!! دلم برات تنگ شد یهوووووو ، میدونی خیلی خوب درکت میکنم ! مهر بیاد با قاصدک های ِ خوش خبری ، دوستم

عليرضا

سلام. کجايی؟ رفتی تو غيبت کبری انگاری!!!!